HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu Go Aile paket fiyatları nelerdir?

Tivibu Go Aile paket fiyatları nelerdir?
Tivibu Go Aile Paketi’nin ücreti, Smart TV üzerinden erişim opsiyonuna göre değişmektedir. Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Aile Paketi aylık 7,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücreti 15,90 TL olacaktır.
iTunes hesabı üzerinden satın alındığında ise Tivibu Go Aile paket ücreti Web, Cep, Tablet ile izlenebilme opsiyonu ile 7,99 TL iken; bu üç ekrana ek olarak akıllı televizyonlarda bulunan Smart TV uygulaması üzerinden izleme opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücret 15,99 TL olacaktır.
 

1 Nisan 2021 tarihi itibariyle Tivibu Go Aile paketi sahibi müşterilerimizin tarife fiyatı alttaki gibi güncellenmiştir. Yapılan düzenlemeden taahhütlü aboneliği ve hediye Tivibu Go üyeliği olan müşterilerimiz etkilenmemiştir.
 
  Yeni Tarife Ücreti Yeni iTunes Ücreti
Tivibu Go Aile Paketi 7,90 TL 7,99 TL
*Belirtilen fiyatlar aylık olup KDV dahildir.

Tivibu Go Sinema paket fiyatları nelerdir?

Tivibu Go Sinema Paketi’nin ücreti, Smart TV üzerinden erişim opsiyonuna göre değişmektedir. Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Sinema Paketi aylık 9,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Sinema Paketi için aylık ücreti 17,90 TL olacaktır.

iTunes hesabı üzerinden satın alındığında ise Tivibu Go  Sinema paket ücreti Web, Cep, Tablet ile izlenebilme opsiyonu ile 9,99 TL iken; bu üç ekrana ek olarak akıllı televizyonlarda bulunan Smart TV uygulaması üzerinden izleme opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücret 17,99 TL olacaktır.

Tivibu Go Süper paket fiyatları nelerdir?

Tivibu Go Süper Paketi’nin ücreti, Smart TV üzerinden erişim opsiyonuna göre değişmektedir. Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 14,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

iTunes hesabı üzerinden satın alındığında ise Tivibu Go Süper paket ücreti Web, Cep, Tablet ile izlenebilme opsiyonu ile 14,99 TL iken; bu üç ekrana ek olarak akıllı televizyonlarda bulunan Smart TV uygulaması üzerinden izleme opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücret 22,99 TL olacaktır.

 

1 Nisan 2021 tarihi itibariyle Tivibu Go Süper paketi sahibi müşterilerimizin tarife fiyatı alttaki gibi güncellenmiştir. Yapılan düzenlemeden taahhütlü aboneliği ve hediye Tivibu Go üyeliği olan müşterilerimiz etkilenmemiştir.
 
  Yeni Tarife Ücreti Yeni iTunes Ücreti
Tivibu Go Aile Paketi 14,90 TL 14,99 TL

Hediye mobil internet faydasından kimler faydalanabilir?

7 Aralık  2018 itibarı  ile Tivibu  Go’ya yeni abone olan  Türk Telekom Bireysel faturalı veya ön ödemeli mobil hattı olan  aboneler faydalanabilir.

Tivibu Go paketleri ile verilen hediye mobil internet miktarı ne kadardır?

Tivibu  Go Aile  paketi  ile   12 ay  boyunca  aylık 1 GB  mobil internet  hediyesi verilecektir.
Tivibu  Go  Sinema paketi  ile   12 ay  boyunca  aylık 3 GB  mobil internet  hediyesi verilecektir.
Tivibu  Go  Spor paketi  ile   12 ay  boyunca  aylık 3 GB  mobil internet  hediyesi verilecektir.
Tivibu  Go  Süper paketi ile  12 ay boyunca aylık 5 GB  mobil internet hediyesi  verilecektir.

Hediye Mobil internet faydasını nasıl kullanabilirim?

Türk  Telekom bireysel mobil hattınıza sms  ile gelen 12 haneli  rakamdan oluşan  kampanya kodunuzu  TIVIBU GO yazıp  5555’e  göndererek  aktive  edebilirsiniz.  Bir sorun   yaşamanız  durumun da  444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak  Mobil  tarafın müşteri  hizmetleri yetkilisi  ile görüşebilirsiniz.

Hediye mobil internet faydasını sadece Tivibu Go uygulaması özelinde mi kullanabilirim?

Evet Kampanya kapsamında sunulan mobil internet faydası sadece  Tivibu  Go uygulaması özelinde kullanılabilir.

Hediye datamı aktive ettim fakat Türk Telekom Bireysel mobil hattımı iptal edersem hediye data hakkımı halen kullanabilir miyim?

Hediye data hakkınızı aktive ettikten sonra Türk Telekom mobil hattınızı iptal etmeniz halinde hediye data hakkınız sona erecektir.

Tivibu Go paketlerinde paket geçişi yaparsam hediye mobil data miktarımda değişecek midir?

Hayır   sadece satın aldığınız  pakete  göre  hediye mobil internetiniz  verilecektir. Tivibu Go paket  değişikliği yapılması durumunda  hediye mobil internet miktarı değişmeyecektir.

Ortak veri işleme iznini nasıl verebilirim?

Türk Telekom çağrı merkezini arayarak  veya EVET yazıp 8070’e mesaj atarak ortak veri  işleme  izninizi verebilirsiniz.

Tivibu Go Spor paket fiyatları nelerdir?

Tivibu Go Spor Paketi’nin ücreti, Smart TV üzerinden erişim opsiyonuna göre değişmektedir. Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Spor Paketi aylık 10,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Spor Paketi için aylık ücreti 18,90 TL olacaktır.

iTunes hesabı üzerinden satın alındığında ise Tivibu Go Spor paket ücreti Web, Cep, Tablet ile izlenebilme opsiyonu ile 10,99 TL iken; bu üç ekrana ek olarak akıllı televizyonlarda bulunan Smart TV uygulaması üzerinden izleme opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücret 18,99 TL olacaktır.