HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika diziler sizi bekliyor.

For Life

Yok yere hüküm giyen, müebbet cezasını çekerken avukatlık lisansı alıp kendini savunmaya başlayan ve benzer durumdakilere yardım eden bir adam! Amerikan yargısının ve jüri sisteminin art arda yanlış alınmış kararlarla gündeme geldiği günlere denk düşen sürükleyici bir yapım.

L.A.’s Finest

Jessica Alba ile Gabrielle Union’dan kadın dedektiflerin keyifli maceraları.. Martin Lawrence ile Will Smith’I buluşturan Bad Boys/Çılgın İkili film serisinin spin-off’u bir tv dizisi olarak geldi! Miami merkezli Çılgın İkili 2’de yine aynı karakter ile yer bulan Gabrielle Union, şimdi Los Angeles sokaklarında.

Endeavour

Polisiyenin kaliteli örneklerini çıkaran İngiltere’den hayranlık uyandıran bir yapım daha… Oxford yöresinde 1965 yılında başlayan dizi sayesinde polisiye meraklıları Endeavour Morse isimli karakterin polis memurluğundan müfettişliğe doğru yükselişine şahit oluyor.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU