HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika diziler sizi bekliyor.

UNFORGOTTEN s.3

M1 otoyoluna bakan inşaatta, 15 yıl önce kaybolan genç bir kızın cesedi bulunur; okuldan arkadaş olan 4 adam şüphelidir, ilişkileri sonuna kadar sınanır.. Esaslı polisiye tutkunları için, her sezonunda esrarengiz bir cinayetin duygusal boyutları ile ele alındığı sevilen dizi.

DOCTOR FOSTER s.1

İngitere’de büyük ilgi gören, ardından Amerikan, Kore ve Türk versiyonları gelen dizi.. Bir kadın, ufak bir ipucundan hareketle kocasının başka ilişkisi olduğundan şüphelenir. Olayı kurcaladıkça, günler geçtikçe pek çok şaşırtıcı detay ortaya çıkacaktır.

HAPPY VALLEY

Benzerlerinden farklı çizgide ilerleyen İngiliz yapımı polisiye drama. Bir suç ihbarı yapıldığında Çavuş Catherine Cawood, karakolda nöbetçidir. Dakikalar, bölümler ilerlediğinde kadın polisin yürek burkan geçmişi de ortaya çıkmaya başlar.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU