HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu'da harika içerikler çocukları bekliyor.

CITIZEN CODE / DİJİTAL ÇAĞ s.1

Dijitalin geleceği, çocukların elinde! Algoritma, bulut bilişim, vazgeçilemeyen uygulamalar, video oyunlarının programlanması, robotlar, yapay zeka ve dahası.. Her bölümde farklı bir konunun ele alındığı bilgiyle dolu bir program.

CATALYST / BİLİM VE ÖTESİ s.19

Çocukların kendini keşfetmesi için heyecan verici, ödüllü bir belgesel program: Roket bilimi, uzayda yaşam, avatar, tıp ve gelecek, ve fazlası.. İnsan sağlığından sanal gerçekliğe, uzay teknolojisinden sanatın geleceğine günümüzün sınırlarını zorlayan yenilikler burada!

FUTURE HUMAN, AI / YAPAY ZEKA s.1

Çocukları nasıl bir gelecek bekliyor sorusuna bir takım cevaplar bulabileceğiniz bir belgesel. Yapay zeka, genetik, nanoteknoloji, 3D yazıcı gibi teknolojiler birbirlerini güçlendirerek ve hızla gelişiyor. Bütün bunların ışığında acaba insan, nelere hazırlıklı olmalı?

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU