HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu'da harika içerikler çocukları bekliyor.

KRATT KARDEŞLER

Aksiyon ve kahkaha dolu maceralar için Chris ve Martin Kratt’e takılmak lazım! Onlar her bölümde, şaşırtıcı yeni hayvanlarla tanışma heyecanıyla dünyayı dolaşıyor. Dost oldukları hayvanları kurtarmak gerektiğinde ise onlara ekstra güçler katan özel kıyafetlerini aktif hale getiriyorlar.

BLAZE VE YOL CANAVARLARI

Okul öncesi çocuklar için renkli maceralar bu seride... Kahramanımız Blaze, gezegenimizin bilinen en büyük gösteri kamyonu; başka bir deyişle o bir Yol Canavarı. Blaze, en yakın arkadaşı AJ ve onların canavar kamyon dostlarının günleri hep serüven ve eğlence dolu!

LİMON İLE ZEYTİN

Çocukların sevgilisi Limon ile Zeytin’in en güzel maceraları Tivibu’da. Minik seyircilerimiz onlarla beraber Ay’a gidebilir, sürprizli küçük kahramanlar tanıyabilir, hayaletli evleri ve daha başka gizemleri çözebilir... Hepsi çok eğlenceli, çok heyecanlı serüvenler!

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU