HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika belgeseller sizi bekliyor.

BEN FOGLE İLE VAHŞİLERİN YAŞAM ALANLARI s.7

Görecekleriniz, pek çok şehirlinin hayali olabilir! Serüvenci Ben Fogle, modern yaşamın yıpratıcı koşturmacasına sırt çevirip ücra köşelerde yeniden hayat kuran insanları ziyaret ediyor. Türün yükselen yıldızı Fogle’ın seyahatleri kesinlikle görülmeli..

BİLİM OYUNLARI s.1

Kamera şakaları hiç bu kadar şaşırtıcı olmamıştı! “The Big Bang Theory” dizisi yıldızlarından Johnny Galecki’nin yeni şovunda, bilimsel bilgilere dayanan şakalar var. Meraklı gençlerin bayıldığı şova, bilim insanlarının yanı sıra mühendislik, matematik öğrencileri katkı yapıyor.

TAMİRAT TADİLAT s.15

Aston Martin, DeLorean veya Forda Capri.. Özellikle otomobil meraklılarının kaçırmadan takip ettiği belgesel şov, kaderine terk edilmiş arabaların bulunup yenilenmesi sürecine odaklanıyor. Herkes için merak uyandırıcı, öğretici ve ufuk açıcı!

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU